Match Date |
Home Team |
Away Team |
Details |
|
22 Sep 2023 |
PramaStars B |
Water Lane Phoenix B |
Sue beat Ozgur Akinci 3 - 1
|
See card
|
|
|
|
Sue beat Tom McNeeney 3 - 1
|
|
|
|
|
Sue lost to David Aitken 3 - 0
|
|
6 Oct 2023 |
Grundy Park C |
PramaStars A |
Sue lost to Steve Gelb 3 - 0
|
See card
|
|
|
|
Sue beat Irina Booth 3 - 1
|
|
|
|
|
Sue beat Deborah Pallett 3 - 0
|
|
6 Oct 2023 |
PramaStars B |
Aston |
Sue beat Sara Hudson 3 - 1
|
See card
|
|
|
|
Sue lost to Alistair Woodward 3 - 0
|
|
|
|
|
Sue beat Geoff Gibbs 3 - 0
|
|
9 Oct 2023 |
Lytton |
PramaStars B |
Sue beat Sally Kemp 3 - 2
|
See card
|
|
|
|
Sue beat Les Edmunds 3 - 1
|
|
|
|
|
Sue lost to Maurice Newman 3 - 2
|
|
3 Nov 2023 |
PramaStars B |
Stanstead Abbotts |
Sue beat Jan Kinsman 3 - 0
|
See card
|
|
|
|
Sue lost to Gareth Brown 3 - 0
|
|
|
|
|
Sue beat Barry Brooks 3 - 0
|
|
9 Nov 2023 |
St. Andrews B |
PramaStars B |
Sue beat Barry Sumby 3 - 1
|
See card
|
|
|
|
Sue lost to Deborah Sumby 3 - 0
|
|
|
|
|
Sue beat Steve Burton 3 - 0
|
|
23 Nov 2023 |
Furneux Pelham |
PramaStars B |
Sue beat Bruce McAllister 3 - 0
|
See card
|
|
|
|
Sue beat Richard Bragg 3 - 0
|
|
|
|
|
Sue beat Annette McAllister 3 - 0
|
|
1 Dec 2023 |
PramaStars B |
Cheshunt D |
Sue beat Tina Layton 3 - 2
|
See card
|
|
|
|
Sue beat Andrii Rycluk 3 - 1
|
|
|
|
|
Sue lost to Yehor Turchyn 3 - 2
|
|
12 Jan 2024 |
Water Lane Phoenix B |
PramaStars B |
Sue beat Taylor Burton 3 - 1
|
See card
|
|
|
|
Sue lost to Tom McNeeney 3 - 2
|
|
|
|
|
Sue lost to Alexander Rodriguez 3 - 2
|
|
22 Jan 2024 |
Aston |
PramaStars B |
Sue lost to Mike Shakespeare 3 - 0
|
See card
|
|
|
|
Sue lost to Alistair Woodward 3 - 0
|
|
|
|
|
Sue beat Sara Hudson 3 - 0
|
|
2 Feb 2024 |
PramaStars B |
Lytton |
Sue lost to Mark Seymour 3 - 0
|
See card
|
|
|
|
Sue beat Sally Kemp 3 - 0
|
|
|
|
|
Sue lost to Maurice Newman 3 - 1
|
|
15 Feb 2024 |
Stanstead Abbotts |
PramaStars B |
Sue beat Cindy Rutherford 3 - 0
|
See card
|
|
|
|
Sue lost to Gareth Brown 3 - 0
|
|
|
|
|
Sue beat Martin Scarry 3 - 1
|
|
23 Feb 2024 |
PramaStars B |
St. Andrews B |
Sue beat Alan Hawley 3 - 1
|
See card
|
|
|
|
Sue lost to Deborah Sumby 3 - 2
|
|
|
|
|
Sue beat John Harris 3 - 0
|
|
23 Feb 2024 |
PramaStars A |
Kidston B |
Sue lost to Simon Parker 3 - 0
|
See card
|
|
|
|
Sue lost to George Mateides 3 - 2
|
|
|
|
|
Sue beat Steve Helman 3 - 2
|
|
8 Mar 2024 |
PramaStars B |
Furneux Pelham |
Sue beat Bruce McAllister 3 - 0
|
See card
|
|
|
|
Sue beat Annette McAllister 3 - 0
|
|
|
|
|
Sue beat Teresa Savage 3 - 0
|
|
19 Mar 2024 |
Cheshunt D |
PramaStars B |
Sue beat Yehor Turchyn 3 - 2
|
See card
|
|
|
|
Sue lost to Tina Layton 3 - 0
|
|
|
|
|
Sue beat John Broadbank 3 - 2
|
|
21 Mar 2024 |
St. Andrews A |
PramaStars A |
Sue lost to John Hughes 3 - 0
|
See card
|
|
|
|
Sue lost to Ian Coates 3 - 1
|
|
|
|
|
Sue lost to Steve Burton 3 - 2
|
|